Pradžia » Naujausios » Sportas » Stašio benefisas padėjo „Kretingai“ atsirevanšuoti lygos debiutantams
Sportas

Stašio benefisas padėjo „Kretingai“ atsirevanšuoti lygos debiutantams

Erika Photography nuotr.

Nesustabdomas Mindaugas Stašys surengė naudingiausią asmeninį sezono pasirodymą ir atvedė „Kretingą“ (9-16) į 9 pergalę šiame „7bet-NKL“ sezone. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai namų tvirtovėje 89:82 (28:19, 22:18, 19:17, 20:28) įveikė „Jurbarką-Karį“ (14-11).

Kretingiškių lyderis per 30 minučių pelnė 28 taškus (1/4 dvit., 5/6 trit. 11/13 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 33 naudingumo balus.

Po išmesto ginčo kamuolio šeimininkai pradėjo rungtynes surinkdami 7 taškus be atsako ir nors jurbarkiečiai persverė rezultatą (12:11), prabėgus pusantro kėlinio „Kretinga“ įgijo dviženklį pranašumą (37:27).

Trečiajame kėlinyje kretingiškių persvara dar labiau išaugo (57:39), tačiau lygos debiutantai šiame sezone jau ne kartą įrodė, kad apie pergalę niekada negalima pagalvoti per anksti.

„Jurbarkas-Karys“ pakilo į lemiamą šturmą, spurtavo ir likus paskutinės 2,5 minutės nukirpo skirtumą iki vieno tolimo metimo (74:77).

Tačiau Stašio lyderystė vėl atkūrė saugų pranašumą šeimininkams (84:76) ir įtvirtino jų pergalę Kretingos sporto centre.

Jurbarkičių nuo nesėkmės neišgelbėjo Ignas Juškevičius, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 17 taškų (6/7 dvit., 5/10 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvus perdavimas bei 27 efektyvumo balai.

Į rikiuotę sugrįžęs svečių atakų generolas Aidas Kavaliauskas per 21,5 minutės pridėjo 5 taškus, 5 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus ir 12 naudingumo balų.

„Kretinga“: Mindaugas Stašys 28 (5/6 trit., 11/13 baud., 5 rez. perd., 4 kld., 33 naud.), Mantas Ruikis 16 (5/12 dvit., 9 atk. kam.), Modestas Jurkaitis 14 (2/2 trit., 4 rez. perd.), Rytis Zabita 12 (6/9 dvit., 8 atk. kam., 4 kld.), Justas Žiubrys 9 (2/5 trit.).

„Jurbarkas-Karys“: Karolis Kokoška 19 (5/9 dvit., 3/8 trit., 4 rez. perd.), Ignas Juškevičius 17 (6/7 dvit., 5/10 baud., 11 atk. kam., 27 naud.), Mindaugas Lukauskis 14 (3/6 trit.), Mintautas Bulanovas 9 (1/6 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Tomas Delininkaitis 8 (1/6 trit., 4 rez. perd.), Lukas Žukauskas 7.