Pradžia » Naujausios » Sportas » Puikiai paskutinį kėlinį sužaidusi „Kretinga“ išrašė pralaimėjimą šilutiškiams
Sportas

Puikiai paskutinį kėlinį sužaidusi „Kretinga“ išrašė pralaimėjimą šilutiškiams

Nuotr. J. Mockus

„Kretinga“ (16-22) triumfavo 16 kartą šiame „7bet-NKL“ sezone. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 89:67 (15:11, 27:20, 14:20, 33:16) įveikė paskutinėje vietoje sezoną baigusią „Šilutę“ (10-28).

Kretingiškiams ši pergalė užtikrino dešimtąją vietą turnyrinėje lentelėje ir aštuntfinalyje jie susitiks su Kauno „Žalgirio“ dubleriais.

Visas rungtynes pirmavę svečiai prieš lemiamą kėlinį turėjo 5 taškų persvarą (56:51), o viską į vietas kretingiškiai sudėliojo per paskutines 10 minučių, kai paskutinį kėlinį laimėjo 33:16.

Asmeninį naudingumo rekordą „7bet-NKL“ čempionate pagerinusio Nojaus Pabriežos sąskaitoje per 26 minutes buvo 16 taškų (6/10 dvit., 4/4 baud.), 13 atkovotų kamuolių, 3 blokai bei 26 naudingumo balai.

Šilutiškių gretose dvigubą dublį surinko Mykolas Ivanauskas, kuris per 33 minutes pelnė 12 taškų (6/9 dvit.), atkovojo 11 kamuolių ir surinko 18 efektyvumo balų.

„Šilutė“: Patrickas Joshua Robinsonas 16 (4/11 dvit., 1/5 trit., 5/6 baud., 9 atk. kam.), Mykolas Ivanauskas 12 (6/9 dvit., 11 atk. kam., 2 blok.), Ernestas Jaškus 10 (1/5 trit., 6 atk. kam.), Yevhenas Balabanas 8 (2/4 trit.).

„Kretinga“: Nojus Pabrieža 16 (6/10 dvit., 13 atk. kam., 3 blok., 26 naud.), Justas Žiubrys 15 (4/8 trit.), Mantas Ruikis 13 (5/7 dvit., 4 rez. perd.), Modestas Jurkaitis 9, Rytis Zabita (5/6 baud., 6 atk. kam.) ir Edvinas Alunderis (13 atk. kam.) po 7.