Pradžia » Naujausios » Sportas » Kretingos Kyokushin Karate mokyklos “Shodan” sportininkai iškovojo 3 aukso, 6 sidabro ir 9 bronzos medalius Lietuvos moksleivių taurės varžybose
Sportas

Šių metų lapkričio 11 dieną Kėdainių arenoje buvo surengtos šalies moksleivių kiokušin karatė taurės varžybos. Jose penkioliktus metus iš eilės dalyvavo ir Kretingos karate kiokušin mokyklos „Shodan“ sportininkai. Šios varžybos yra vienos iš svarbiausių visame karate sporto sezone tiek klubams, tiek sportininkams, nes jose yra atrenkami stipriausi mūsų šalies jaunuoliai nuo 10 iki 18 metų amžiaus.

Šiose moksleivių taurės varžybose kumite (kovų) rungtyje pergalių siekė 862 sportininkai iš 40 Lietuvos karate klubų. Kretingos karate kiokušin “Shodan” mokyklos auklėtiniai iškovojo tris aukso medalius, šešis – sidabro, ir devynis bronzos. Viso Kretingos karate kiokušin “Shodan” mokyklos auklėtiniai šiose varžybose iškovojo 18 prizinių vietų.

Čempionais tapo bei aukso medalius iškovojo: Neda Galdikaitė, Karolis Šlima bei  Julius Bruzdeilinas.

U12 mergaičių grupės svorio kategorijoje +55 kilogramų Neda pusfinalio kovoje  laimėjo prieš šilutiškę Kamilę Žemaitytę, o finalinėje kovoje čempionės titulą iškovojo įveikusi klaipėdietę Barborą Latakę.

U12 berniukų grupės svorio kategorijoje +60 kilogramų Julius pirmoje kovoje susirungė su varžovu Jokūbu Andrijaičiu iš karate klubo Budora, pusfinalio kovoje įveikė klaipėdietį Eriką Gaidauską, o finale pirmąją vietą iškovojo nugalėjęs šilutiškį Darijų Svirskį.

U13 berniukų grupės svorio kategorijoje -55 kilogramų pirmoje kovoje Karolis susirungė su varžovu Dominyku Mickevičiu iš karate klubo Budora, o finalinėje kovoje shodanietis įveikė bendraklubį Olgerdą Vaitkų ir iškovojo pirmosios vietos aukso medalį.

Vicečempionais šiose varžybose tapę auklėtiniai: Leonas Alčauskas, Kamilė Einikytė, Kotryna Kasnauskytė, Justas Martinkus, Tautvydas Liebus, Kotryna Valančiūtė.

Bronzos medalius iškovojo: Paulius Kaunas, Domantas Narvilas, Viltė Drungilaitė, Juozas Jonkus, Tautvydas Letukas, Mykolas Martinaitis, Dangė Gruzdytė, Nojus Gaučius, Lėja Lubytė.

Karate kiokušin klubo “Shodan” vadovas Lukas Kubilius bei treneriai Aivaras Baltmiškis, Erika Rukšėnaitė, Žygimantas Šniaukas, Dovydas Martišius labai džiaugiasi tokiais auklėtinių rezultatais bei kiekvienu Shodan mokyklos sportininku, dalyvavusiu šiose varžybose.