Pradžia » Naujausios » Sportas » Galingu kėliniu atitrūkusi „Kretinga“ įveikė „Neptūną-Akvaservis“
Sportas

Galingu kėliniu atitrūkusi „Kretinga“ įveikė „Neptūną-Akvaservis“

Nuotr.: L. Šeputis

4 pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse įsirašė „Kretinga“ (4-9), kuri išvykoje 83:74 (24:26, 17:20, 18:6, 24:22) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (2-11).

Rungtynių pradžioje „Kretinga“ realizavo 5 pirmus metimus ir įgijo 6 taškų persvarą (11:5).

Komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, bet kėlinio pabaigoje klaipėdiečiai spurtavo ir po Lauryno Mikalausko dvitaškio išsiveržė į priekį 26:24.

Po ilgosios pertraukos kitokį veidą parodžiusi „Kretinga“ sugebėjo spurtuoti 14:2 atkarpa ir įgijo 7 taškų pranašumą (55:48).

Lemiamame ketvirtyje kretingiškiai greitai įgijo dviženklį pranašumą, o į kiekvieną sėkmingesne klaipėdiečių atkarpa atsakydavo savąją ir likus žaisti 4 minutes komandas jau skyrė 14 taškų (76:62).

„Neptūnui-Akvaservis“ sušvelnino savo deficitą iki vienaženklio, bet didesnio stebuklo jiems sukurti nepavyko ir „Kretinga“ šventė pergalę – 83:74.

Kretingiškių gretose išsiskyrė Modestas Jurkaitis, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 15 taškų (3/6 dvit., 3/5 trit.), 7 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 20 naudingumo balų.

Jam labiausiai talkino Edgaras Danys per 27 minutes pelnęs 19 taškų (4/8 dvit., 3/7 trit.), atkovojęs 5 kamuolius, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą bei surinkęs 18 efektyvumo balų.

Klaipėdos komandai Kristupas Leščiauskas per 29 minutes pelnė 20 taškų (2/3 dvit., 4/7 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

„Neptūnas-Akvaservis“: Kristupas Leščiauskas 20 (4/7 trit., 5 atk. kam.), Matas Repšys 18 (6/10 dvit., 5 atk. kam., 5 kld.), Laurynas Mikalauskas 15 (6/14 dvit., 9 atk. kam., 5 rez. perd.), Deividas Anužis 8 (2/9 dvit., 1/5 trit.).

„Kretinga“: Edgaras Danys 19 (4/8 dvit., 3/7 trit., 2/8 baud., 5 atk. kam., 4 per. kam.), Modestas Jurkaitis 15 (3/5 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.), Edvinas Alunderis (4/11 dvit., 10 atk. kam., 3 per. kam., 2 blok.), Justas Žiubrys (1/5 trit.) ir Mantas Ruikis (2/3 trit.) po 10, Rytis Zabita (9 atk. kam.) ir Kristupas Smirnov po 7.