Pradžia » Naujausios » Sportas » Kretingos karate klubo „Shodan“ auklėtinių pergalės Lietuvos vaikų čempionate
Sportas

Kretingos karate klubo „Shodan“ auklėtinių pergalės Lietuvos vaikų čempionate

Balandžio 13 dieną Kėdainių arenoje įvyko Lietuvos Kyokushin Karate vaikų čempionatas, kuriame varžėsi net 667 dešimties – keturiolikos metų sportininkai iš 38 Lietuvos klubų. Kretingos karate kyokushin mokyklos “Shodan” auklėtiniai šiame čempionate iškovojo 21 medalį: 3 aukso, 3 sidabro bei 15 bronzos. Šios pergalės ženkliai prisidėjo prie bendros komandinės įskaitos: “Shodan” karate mokykla išlaikė pirmosios vietos poziciją tarp Lietuvos karate klubų jau penkioliktus metus iš eilės.

Amžiaus U10 vaikinų kategorijoje iki 35 kilogramų aukso medalį iškovojo Martynas Dorelis. Pirmoje kovoje jis įveikė priešininką Arną Rimkevičių (kl. Shodan), o finalinėje kovoje pirmąją vietą užtikrintai laimėjo prieš Sruogį Balčiūną (kl. Okinava).

Amžiaus U12 merginų kategorijoje iki 55 kilogramų čempionės titulą iškovojo Kamilė Kontrimaitė. Pirmoje kovoje laimėjo prieš varžovę Kamilę Kolbą (kl. Senshi), o finale po atkaklios kovos įveikė Emiliją Nomgaudę (kl. Shodan).

Amžiaus U12 vaikinų kategorijoje virš 60 kilogramų pirmosios vietos aukso medalį laimėjo Mindaugas Viščiūnas. Pirmoje kovoje jis įveikė varžovą Kristupą Naką (kl. Dao),  o antroje – finalinėje – kovoje shodanietis susirungė su Adrian Volodkovič (kl. Sakura), po atkaklios sportininkų kovos pergalė bei čempiono titulas atiteko „Shodan“ mokyklos auklėtiniui Mindaugui.

Vicečempionų titulus laimėjo: Kamilė Ilgaudaitė, Kamilė Einikytė ir Kristupas Danyla.

Bronzos medalius iškovojo: Viltė Dervinytė, Matijus Stropus, Lėja Lubytė, Mantas Budrys, Jokubas Artiomenkovas,  Nojus Dervinis, Dangė Gruzdytė, Justas Samulionis, Matas Valančius, Viktorija Lubytė, Kotryna Kasnauskytė, Tautvydas Letukas, Juozas Jonkus, Nojus Gaučius, Karolis Šlima.

Karatė mokyklos „Shodan“ vadovas Lukas Kubilius bei treneriai Aivaras Baltmiškis, Laurynas Vaičikauskas, Dovydas Martišius, Erika Rukšėnaitė bei Žygimantas Šniaukas džiaugiasi kiekvienu šiose varžybose startavusiu auklėtiniu bei tokiais jų pasiekimais, ryžtu ir nuosekliu darbu siekiant pergalių. Kitos svarbios artėjančios varžybos – Lietuvos jaunučių-jaunimo čempionatas, kuris vyks gegužės 11 dieną Kėdainiuose.