Pradžia » Naujausios » Sportas » „Kretinga” tik paskutinėmis sekundėmis nusileido „Delikateso” ekipai
Sportas

„Kretinga” tik paskutinėmis sekundėmis nusileido „Delikateso” ekipai

Kretingos „Kretinga” – 2023-2024 m. sezono NKL komanda

„7bet-NKL“ čempionate startavęs Joniškio „Delikatesas“ (1-0) namuose 80:78 (27:13, 15:31, 23:14, 15:20) dramatiškai palaužė „Kretingą“ (0-1).

Nuo pirmojo kėlinio vidurio pagreitį įgavusi Joniškio ekipa po 10 minučių savo sąskaitoje turėjo 14 taškų pranašumą (27:13).

Tačiau vėliau vaizdas aikštelėje pasikeitė. Kretingiškiai ne tik prisivijo varžovus, bet tiksint paskutiniam antrojo ketvirčio sekundėms sugebėjo išsiveržti į priekį – 42:44.

Po ilgosios pertraukos grįžęs „Delikatesas“ vėl diktavo savo sąlygas ir spurtavo 9:0 atkarpa.

„Kretinga“ nepasidavė, kovėsi taškas į tašką ir sugebėjo kelis kartus ir vėl persverti rezultatą.

Likus 9 sekundėms rezultatas buvo lygus ir lemiamoje atakoje prasiveržimu taškus „Delikatesui“ pelnė Darionas Rackley.

Kamuolį praradę kretingiškiai naujos atakos suregzti nebespėjo ir Joniškio komanda sezoną pradėjo pergale 80:78.

„Delikateso“ ekipoje Martynas Tamulevičius per 24 minutes įsirašė dvigubą dublį. Krepšininkas pelnė 12 taškų, atkovojo 11 kamuolių bei surinko 16 naudingumo balų.

Kretingos ekipos gretose išsiskyrė Mindaugas Stašys, kurio sąskaitoje per 30 minučių – 27 taškai (5/9 trit.), 2 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 29 naudingumo balai.

„Delikatesas“: Darion Angelo Rackley 14 (5/6 dvit.), Martynas Tamulevičius (6/9 baud., 11 atk. kam., 5 kld.) ir Devin Hutchinson (8/9 baud.) po 12, Lukas Kazlauskas (5/8 dvit.) ir Nojus Jankūnas (5 atk. kam.) po 10, Vilius Akučka 8 (2/4 trit.).

„Kretinga“: Mindaugas Stašys 27 (4/5 dvit., 5/9 trit., 6 rez. perd., 4 kld., 29 naud.), Edgaras Danys 11 (1/5 trit.), Kristupas Smirnov 9 (5 atk. kam.), Mantas Ruikis (2/6 trit.) ir Rytis Zabita (4/7 dvit., 11 atk. kam.) po 8, Modestas Jurkaitis 7 (5 atk. kam., 3 per. kam.).