Pradžia » Naujausios » Sportas » „Kretinga“ įveikė „Atletą“ ir nutraukė pralaimėjimų seriją
Sportas

„Kretinga“ įveikė „Atletą“ ir nutraukė pralaimėjimų seriją

Nuotr.: KK Atletas

5 nesėkmių seriją nutraukusi „Kretinga“ (3-7) savo namų arenoje 84:73 (29:12, 18:18, 20:18, 17:25) palaužė Kauno r. „Atletą“ (3-7).

Kretingos sporto centre susirinko daugiau nei 800 sirgalių, o po išmesto ginčo kamuolio net 19:0 startavę šeimininkai sudavė rimtą smūgį kauniečiams.

Vaizdas aikštelėje nesikeitė ir kretingiškiai nemažino tempo, o svečiams deficitą iki vienaženklio pavyko nubraukti tik likus 3 paskutinėms žaidimo minutėms (68:77).

Tačiau tai ir buvo daugiausia, ką „Atletas“ galėjo pasiūlyti šiame susitikime ir kretingiškiai įsirašė pergalę – 84:73.

„Kretingai“ Mindaugas Stašys per 31 minutę pelnė 24 taškus (3/7 dvit., 4/5 trit., 6/7 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

Pralaimėtojų gretose naudingiausiai žaidė Gytis Sirutavičius, kurio sąskaitoje per 31 minutę – 14 taškų (1/1 dvit., 2/5 trit., 6/7 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 21 efektyvumo balas.

„Kretinga“: Mindaugas Stašys 24 (3/7 dvit., 4/5 trit., 6/7 baud., 4 rez. perd., 28 naud.), Arvydas Šikšnius (3/8 trit., 5 atk. kam., 2 blok.) ir Rytis Zabita (6/9 dvit., 11 atk. kam., 5 rez. perd., 25 naud.) po 13, Edgaras Danys 12 (3/7 dvit., 2/7 trit., 6 rez. perd.), Modestas Jurkaitis 8.

„Atletas“: Gedeonas Dimoke 20 (8/12 dvit., 1/6 trit., 7 atk. kam., 6 kld.), Gytis Sirutavičius 14 (2/5 trit., 6/7 baud., 4 rez. perd.), Julius Liesis 9 (3/5 trit.), Martynas Zigmantavičius (4 rez. perd.), Nojus Vaivada ir Gediminas Rumša po 8.