Pradžia » Naujausios » Sportas » Trilerį išgyvenę kretingiškiai palaužė „Neptūno“ dublerius
Sportas

Trilerį išgyvenę kretingiškiai palaužė „Neptūno“ dublerius

Alfredo Reivyčio nuotr.

Dramatišką pergalę „7bet-NKL“ sezone iškovojo „Kretinga“ (13-19), kuri namie 84:79 (26:19, 26:25, 15:21, 17:14) palaužė Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (7-25).

Nors antrajame kėlinyje šeimininkai įgijo rekordinę persvarą (46:32), klaipėdiečiai sugebėjo sugrįžti ir viską pabandė išspręsti paskutinėmis rungtynių akimirkomis.

Tiksint lemiamai mačo minutei Gabrielius Mažeika tolimu metimu sumažino svečių atsilikimą iki minimalaus (79:80), o po kretingiškių pasitarimo jų tritaškis tikslo nepasiekė.

Likus 19 sekundžių prasidėjo tikras chaosas aikštelėje. Laurynas Mikalauskas puolime prarado kamuolį, bet išsimetant jį iš už galinės linijos kretingiškiai taip pat suklydo.

Deividas Anužis greitai veržėsi link krepšio, bet prarado kontrolę, nukrito už galinės linijos ir kamuolys vėl atiteko šeimininkams.

Kitoje aikštės pusėje Ernestas Bružas išprovokavo pražangą ir realizavo abi baudas (82:79), o po minutės pertraukėlės Klaido Metrikio tritaškis nelietė lanko ir šioje kovoje buvo padėtas taškas – „Kretinga“ įsirašė sunkią pergalę – 84:79.

Kretingiškiams Mantas Ruikis per 28 minutes pelnė 20 taškų (6/8 dvit., 1/3 trit., 5/5 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

Uostamiesčio ekipoje dvigubą dublį užfiksavo Mikalauskas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 20 taškų (7/14 dvit., 6/8 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai, 6 išprovokuotos pražangos ir 28 efektyvumo balai.

„Kretinga“: Mantas Ruikis 20 (6/8 dvit., 5/5 baud.), Justas Žiubrys 17 (4/6 trit.), Ernestas Bružas 12 (2/7 dvit., 2/6 trit.), Mindaugas Stašys 9 (1/7 dvit., 7/8 baud.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Laurynas Mikalauskas 20 (7/14 dvit., 6/8 baud., 11 atk. kam., 2 blok., 28 naud.), Gabrielius Mažeika 16 (2/5 trit., 6/9 baud., 13 atk. kam.), Klaidas Metrikis 10 (5/6 baud., 5 atk. kam.), Matas Narvilas 9 (5/6 baud.), Matas Repšys 8 (4/5 dvit., 5 atk. kam., 4 kld.), Kristupas Leščiauskas 7 (2/8 trit.).