Pradžia » Naujausios » Sportas » Puolime dominavęs „Delikatesas“ nušlavė kretingiškius
Sportas

Puolime dominavęs „Delikatesas“ nušlavė kretingiškius

Nuotr. Jonas Mockus (m3sparkle)

Šeimininkai nuo pat pirmų rungtynių minučių uždavė reikiamą toną, kai spurtavo 10:0 ir įgijo dviženklę persvarą (14:2).

Visgi kretingiškiai po šio smūgio sugebėjo atsitiesti ir priartėjo prie varžovų (15:18), bet „Delikatesas“ vėl pabėgo ir įpusėjus antrajam ketvirčiui atstatė dviženklį pranašumą (39:29).

Po ilgosios pertraukos Joniškio krepšininkai sudavė antrą ir lemtingą smūgį sveičmas, po kurio jie atsikelti nebeįstengė (67:45), o šeimininkai per paskutines 10 minučių neatleido gazo pedalo ir varžovams nesuteikė jokių minčių apie sugrįžimą – 110:78.

Geriausias karjeros rungtynes „7bet-NKL“ čempionate Lukas Kazlauskas per 28 minutes pelnė 18 taškų (5/5 dvit., 1/1 trit., 5/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius ir surinko 32 naudingumo balus.

Kretingiškių gretose išsiskyrė Rytis Zabita, kurio sąskaitoje per 18 minučių buvo 11 taškų (5/6 dvit., 1/2 baud.), 6 atkovoti kamuoliai ir 12 efektyvumo balų.

Ant parketo „Delikatesui“ nepadėjo Darionas Rackley.

„Delikatesas“: Lukas Kazlauskas 18 (5/5 dvit., 5/5 baud., 5 atk. kam., 7 rez. perd., 4 per. kam., 32 naud.), Devinas Hutchinsonas (3/6 trit., 4 rez. perd.), Šarūnas Kulevičius (4/4 trit., 9 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 31 naud.) ir Ronaldas Rutkauskas (7/9 dvit.) po 16, Nojus Jankūnas (10/13 baud., 10 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Donnellas Karon Cegersas (5/7 dvit.) po 14, Martynas Tamulevičius 8 (6 atk. kam.).

„Kretinga“: Roberts Dembskis 13 (6/10 dvit.), Rytis Zabita 11 (5/6 dvit., 6 atk. kam.), Edgaras Danys (3/6 trit.) ir Justas Žiubrys (2/4 trit.) po 10, Mindaugas Stašys (3/7 dvit., 11 rez. perd.) ir Ernestas Bružas (2/5 trit., 5 atk. kam.) po 8, Nojus Pabrieža 7.