Pradžia » Naujausios » Sportas » Po ilgosios pertraukos pabėgusi „Sūduva-Mantinga“ įveikė kretingiškius
Sportas

Po ilgosios pertraukos pabėgusi „Sūduva-Mantinga“ įveikė kretingiškius

Erika Photography nuotr.

„7bet-NKL“ pirmenybėse 7 kartą triumfavo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (7-2), kuri išvykoje 81:73 (27:24, 16:18, 23:12, 15:19) palaužė „Kretingą“ (3-9).

„Sūduvos-Mantingos“ gretose pagrindinis pergalės kalvis buvo Aurelijus Pukelis, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 18 taškų (6/7 dvit., 1/1 trit., 3/4 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 30 naudingumo balų.

Per pirmas 2,5 minutės svečiai pelnė 10 taškų be atsako, tačiau kretingiškiai sumažino turėtą deficitą ir persverė rezultatą (20:16).

Atkakli kova ir toliau tęsėsi visą pirmąją rungtynių dalį, kurią minimalia persvara laimėjo marijampoliečiai (43:42).

Visgi po ilgosios pertraukos „Sūduva-Mantinga“ pradėjo tolti ir didinti atotrūkį (66:54).

Likus 1,5 minutės iki mačo pabaigos šeimininkai, po Arvydo Šikšniaus tritaškio, sumažino deficitą iki 5 taškų (71:76), bet marijampoliečiai pranašumo neiššvaistė ir šventė pergalę – 81:73.

Kretingiškiams Mindaugas Stašys per 32 minutes pelnė 16 taškų (4/8 dvit., 1/5 trit., 5/5 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 efektyvumo balų.

„Kretinga“: Mindaugas Stašys 16 (4/8 dvit., 1/5 trit., 5/5 baud., 6 rez. perd., 4 per. kam.), Mantas Ruikis 14 (4/6 dvit., 2/3 trit.), Arvydas Šikšnius (3/6 trit.) ir Modestas Jurkaitis po 9, Rytis Zabita 8 (4/6 dvit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Sūduva-Mantinga“: Aurelijus Pukelis 18 (6/7 dvit., 7 atk. kam., 30 naud.), Vytautas Šulskis 16 (7/8 dvit.), Dominykas Domarkas 12 (6 atk. kam., 8 rez. perd., 4 per. kam., 25 naud.), Paulius Beliavičius 11 (3/9 trit.), Egidijus Dimša 8.