Pradžia » Naujausios » Sportas » Po ilgosios pertraukos atitrūkę „Telšiai“ pratęsė pergalių seriją Kretingoje
Sportas

Po ilgosios pertraukos atitrūkę „Telšiai“ pratęsė pergalių seriją Kretingoje

Erika Photography nuotr.

„Telšiai“ (19-4) tęsia pergalingą atkarpą „7bet-NKL“ sezone. Telšiškiai svečiuose 95:67 (19:20, 21:23, 30:15, 25:9) nugalėjo „Kretingą“ (7-16) ir laimėjo 6 kartą paeiliui.

Naudingiausią mačą su „Telšių“ marškinėliais sužaidęs Gediminas Leščiauskas per 24 minutes surinko 20 taškų (5/5 dvit. 2/3 trit., 4/4 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą ir 27 naudingumo balus.

Du pirmuosius kėlinius abi komandos žaidė taškas į tašką ir pirmąją mačo dalį laimėjo šeimininkai (43:40), bet po ilgosios pertraukos pasitarimo vaizdas aikštėje buvo kardinaliai kitoks.

„Telšiai“ trečiojo ketvirčio pabaigoje pabėgo dviženkle persvara (64:53), o paskutiniojo kėlinio pabaigoje dar pridėjo ir 16:0 spurtą pergalei įtvirtinti.

Kretingos ekipoje debiutavęs Aurimas Urbonas prieš savo buvusią komandą buvo arti trigubo dublio ir per 24 minutes pelnė 12 taškų (1/1 dvit., 3/7 trit., 1/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 efektyvumo balų.

„Kretinga“: Edgaras Danys 15 (3/6 trit., 5 kld.), Justas Žiubrys 14 (2/7 trit.), Aurimas Urbonas 12 (3/7 trit., 9 atk. kam., 8 rez. perd., 7 kld.), Mantas Ruikis 8 (4/9 dvit.).

„Telšiai“: Gediminas Leščiauskas 20 (5/5 dvit., 2/3 trit., 27 naud.), Rolandas Jakštas 14 (4/8 dvit., 6/7 baud., 6 atk. kam., 2 blok.), Ignas Razutis 11 (2/5 trit., 4 per. kam.), Ovidijus Kaminskis ir Deividas Rasys (4/5 dvit., 5 atk. kam., 4 per. kam.) po 10, Laurynas Kaveckis (4/4 dvit.) ir Nojus Radžius (5 rez. perd., 3 per. kam.) po 8.