Pradžia » Naujausios » Sportas » Plonu ledu vaikščiojusi „Šilutė“ pasiekė sunkią pergalę prieš „Kretingą“
Sportas

Plonu ledu vaikščiojusi „Šilutė“ pasiekė sunkią pergalę prieš „Kretingą“

Erika Photography

„7bet-NKL“ savaitės rungtynėse pergalę pasiekė „Šilutė“ (6-13). Šilutiškiai išvykoje 87:84 (22:18, 22:21, 26:21, 17:24) įsirašė sunkią pergalę prieš „Kretingą“ (6-13).

Užtikrinčiau mačą pradėjo šilutiškiai (12:6), kurie ir laimėjo pirmąjį kėlinį (22:18).

Po ilgosios pertraukos atrodė, kad „Šilutė“ galutinai turėjo rungtynių kontrolę savo rankose (67:54), bet šeimininkai surengė 14:0 spurtą ir artėjant paskutinio ketvirčio viduriui persverė rezultatą (71:70).

Švieslentėje degant paskutinėms 32 sekundėms kretingiškiai dar turėjo 9 taškų deficitą (78:87), tačiau po minutės pertraukėlės pradėjo artėti prie varžovų.

Justas Žiubrys atsikovojo kamuolį puolime ir pelnė du taškus (80:87), svečiai suklydo, dar gavo techninę pražangą, Arvydas Šikšnius realizavo baudos metimą (81:87), o Edgaras Danys sudėtingu tritaškiu dar priartino šeimininkus (84:87).

Likus 9 sekundėms Rytis Zabita vėl perėmė kamuolį, o laimę iš toli pabandęs Žiubrys buvo netikslus, bet kamuolys vis tiek atiteko kretingiškiams.

Arimantas Mikaločius pakvietė komandą į pasitarimą ir likus 2,9 sekundės Šikšnius dar galėjo tolimu šūviu išlyginti rezultatą, bet metimas tikslo nepasiekė.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Yevhenas Balaban, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 16 taškų (5/10 dvit. 1/3 trit., 3/3 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 24 naudingumo balai.

„Šilutės“ gretose debiutavęs Karolis Babkauskas per beveik 29 minutes pelnė 3 taškus, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir surinko 3 efektyvumo balus.

Kretingiškių nuo nesėkmės neišgelbėjo Zabitos dvigubas dublis – 11 taškų (5/9 dvit., 1/3 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 20 naudingumo balų.

Šeimininkams šioje akistatoje nepadėjo Nojus Pabrieža.

„Kretinga“: Justas Žiubrys (5/9 dvit., 2/5 trit.) ir Mindaugas Stašys (10/12 baud., 4 kld.) po 16, Edgaras Danys 14 (2/8 dvit., 3/4 trit., 4 rez. perd., 4 per. kam.), Mantas Ruikis (3/7 dvit.) ir Rytis Zabita (5/9 dvit., 12 atk. kam., 4 per. kam.) po 11, Edvinas Alunderis 10 (5/7 dvit., 7 atk. kam.).

„Šilutė“: Jalenas Warrenas 19 (5/12 dvit., 2/3 trit., 4 kld.), Ernestas Jaškus 18 (6/9 dvit., 6/10 baud., 8 atk. kam., 6 kld.), Yevhenas Balaban 16 (5/10 dvit., 11 atk. kam., 4 rez. perd.), Laurynas Balkūnas 14 (4/7 dvit., 2/4 trit.), Paulius Poška 8 (2/4 trit., 6 atk. kam.).