Pradžia » Naujausios » Sportas » Paskutiniame kėlinyje atsibudę kretingiškiai palaužė „Delikatesą“
Sportas

Paskutiniame kėlinyje atsibudę kretingiškiai palaužė „Delikatesą“

Erika Photography nuotr.

„7bet-NKL“ sezone 14 pergalę NKL iškovojo „Kretinga“ (14-22), namie 89:88 (23:18, 18:33, 17:18, 31:19) nugalėjusi Joniškio „Delikatesas“ (18-18).

Po šių rungtynių tapo aišku, kad Joniškio ekipa į atkrintamąsias žengs iš devintosios vietos.

Prieš lemiamą kėlinį šeimininkai atsilikinėjo dviženkliu taškų skirtumu (58:69).

Į lemiamą šturmą pakilę kretingiškiai likus 7,3 sekundės jau turėjo 2 taškų persvarą (87:85), o jų lyderis Mindaugas Stašys dviem baudų metimais dar labiau atitolino šeimininkus (89:85).

Kitoje aikštės pusėje Lukas Kazalauskas smeigė tritaškį (88:89) ir paliko varžovams 2,2 sekundės, tačiau po minutės pertraukėlės kretingiškiai kamuolio išsimesti nespėjo.

Kazlauskas dar pabandė išplėšti pergalę tolimu šūviu, bet jo metimas skriejo pro šalį.

Į pergalę kretingiškius vedė Edgaras Danys, kuris per 34 minutes pelnė 19 taškų (4/6 dvit., 1/6 trit., 8/11 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 22 naudingumo balus.

Joniškio ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Ronaldas Rutkauskas, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 18 taškų (5/9 dvit., 0/1 trit., 8/8 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 24 naudingumo balai.

„Kretinga“: Edgaras Danys (4/6 dvit., 1/6 trit., 8/11 baud., 9 atk. kam., 4 kld.) ir Mantas Ruikis (5/10 dvit., 2/3 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.) po 19, Mindaugas Stašys (2/6 trit., 6/8 baud., 6 rez. perd.) ir Justas Žiubrys (3/5 trit.) po 14, Nojus Pabrieža 7 (6 atk. kam.).

„Delikatesas“: Devinas Hutchinsoas 26 (5/5 dvit., 5/8 trit.), Ronaldas Rutkauskas 18 (5/9 dvit., 8/8 baud., 7 atk. kam.), Lukas Kazlauskas 16 (4/7 dvit., 5/8 baud.), Šarūnas Kulevičius 11 (3/4 trit.), Darionas Angelo Rackley 7 (9 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld.).7