Pradžia » Naujausios » Sportas » M. Mažeikos vedami kretingiškiai išsivežė pergalę iš Joniškio
Sportas

M. Mažeikos vedami kretingiškiai išsivežė pergalę iš Joniškio

Nuotr. Matas Baranauskas

„Kretinga-VR Servisas“ (4-3) „7bet-NKL“ pirmenybėse išsivežė pergalę iš Joniškio.

Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 86:73 (17:14, 18:22, 26:25, 25:12) nugalėjo Joniškio „Delikateso“ (2-5) atstovus.

Kretingos ekipos gretose išsiskyrė Martynas Mažeika, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 24 taškai (4/5 dvit., 3/7 trit., 7/8 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, perimtas kamuolys, 4 klaidos bei 23 naudingumo balai.

Po trijų ketvirčių švieslentėje degė lygus rezultatas – 61:61. Visgi didesnę pavarą įjungę kretingiškiai ketvirtajame kėlinyje spurtavo 17:6 ir likus 2 minutėms po M. Mažeikos baudų metimų įgijo dviženklę persvarą (81:67).

Per likusį laiką „Delikateso“ ekipa stebuklo nebesukūrė.

Joniškio komandai Darionas Rackley per 36 minutes pelnė 16 taškų (5/8 dvit., 1/6 trit., 3/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius, padarė 3 klaidas bei surinko 17 naudingumo balų.

„Delikatesas“: Fernando Salsamendi (7/11 dvit., 5 atk. kam., 4 kld.) ir Corey Boydas (8/16 dvit., 7 atk. kam., 5 kld.) po 18, Darionas Rackley 16 (5/8 dvit., 1/6 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam.), Ugnius Mineikis 7 (4 per. kam.).

„Kretinga VR-Servisas“: Martynas Mažeika 24 (4/5 dvit., 3/7 trit., 7/8 baud., 6 atk. kam., 4 kld.), Rytis Zabita 16 (8/9 dvit., 6 atk. kam.), Raidas Nacius 13 (2/5 trit., 5/8 baud., 6 atk. kam.), Modestas Jurkaitis 10 (4 rez. perd., 3 per. kam.), Mantvydas Žukauskas 9 (6 rez. perd., 4 per. kam.), Valerijus Anisimovas 8 (4/6 dvit., 9 atk. kam., 3 blok.).