Pradžia » Naujausios » Sportas » Dar vieną galingą M. Mažeikos pasirodymą vainikavo pergalė prieš „Steką“
Sportas

Dar vieną galingą M. Mažeikos pasirodymą vainikavo pergalė prieš „Steką“

Nuotr.: Matas Baranauskas

Martynas Mažeika pelnė 26 taškus ir jo vedama „Kretinga-VR Servisas“ (9-13) iškovojo devintąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 90:74 (14:23, 22:19, 32:10, 22:22) įveikė Vilniaus „Steką“ (9-13).

Vilniečius į neviltį varęs M. Mažeika per 38 minutes surinko 26 taškus (5/8 dvit., 3/6 trit., 7/8 baud.), 8 atkovotus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus bei 35 naudingumo balus.

Geriau rungtynes pradėję vilniečiai greitai įgijo dviženklę persvarą (20:10), tačiau Mantvydas Žukauskas smeigė tritaškį, o Edgaras Danys pridėjo dvitaškį ir kretingiškių atsilikimas prieš ilgąją pertrauką sumažėjo iki 6 taškų (36:42).

Trečiojo ketvirčio pradžioje svečiai iš Kretingos po Raido Naciaus tritaškio persvėrė rezultatą į kitą pusę (50:47), bet jų šturmas ties tuo nesibaigė. Netrukus kretingiškiai spurtavo 16:5 ir prieš lemiamą kėlinį susikrovė rekordinį 16 taškų pranašumą (68:52).

Po šio nokdauno „Stekas“ nebeatsigavo ir turėjo pripažinti kretingiškių pranašumą.

Vilniaus komandai Gediminas Povilauskas per 28 minutes pelnė 14 taškų (5/7 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

„Stekas“: Justas Sinica 15 (3/8 trit., 5 atk. kam.), Tadas Rinkūnas (1/8 dvit., 4/8 trit.) ir Gediminas Povilauskas (5/7 dvit., 9 atk. kam., 26 naud.) po 14, Paulius Semaška 9 (1/6 trit., 7 rez. perd., 6 kld.), Lukas Pivoriūnas 8.

„Kretinga-VR Servisas“: Martynas Mažeika 26 (5/8 dvit., 3/6 trit., 7/8 baud., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kld., 35 naud.), Raidas Nacius 16 (3/7 dvit., 3/6 trit.), Edgaras Danys (5/6 dvit.) ir Rytis Zabita (6/8 dvit., 9 atk. kam.) po 13, Modestas Jurkaitis 8 (4/6 dvit.).