Pradžia » Naujausios » Sportas » Baigėsi Kretingos rajono senjorų salės futbolo pirmenybės
Sportas

Baigėsi Kretingos rajono senjorų salės futbolo pirmenybės

Baigėsi Kretingos rajono senjorų (gimusiųjų 1981 m. ir vyresnių) salės futbolo pirmenybės.

Didžiajame finale susitiko HBH ir grupės varžybas laimėję „Danės perlo“ senjorai. I kėlinyje buvo įmuštas vienintelis Nerijaus Šliogerio įvartis ir po jo rezultatas buvo 1:0 „Danės perlo“ naudai. Antrame kėlinyje jau HBH po dviejų Stasio Brazausko ir po vieną pridėjusių Andriaus Piekaus ir Mindaugo Alksnio įvarčių rezultatas pasikeitė į kitą pusę, o varžovai į tai atsakė vienu tiksliu Andriaus Marozo smūgiu.

Rungtynėse dėl bronzos medalių susitiko „Topoliai“ ir „Palanga“, šiose rungtynėse įvarčių buvo gerokai daugiau. „Topoliai“ atsiliko po Vidmanto Laurinavičiaus pelnyto įvarčio, bet Audrius Tolis pelnė du įvarčius, Juozas Kaliniauskas pridėjo vieną, baigiantis kėliniui palangiškiai po Egidijaus Šakio perdavimo sušvelnino atsilikimą – 3:2. Prasidėjus II kėliniui „Topoliai“ pelnė keturis įvarčius be atsako, kai pasižymėjo Andrius Burovas, Artūras Žilinskas, Audrius Tolis ir Juozas Kaliniauskas. „Palangos“ senjorai dar atsakė V. Lauriavičiaus ir Algimanto Norvilo įvarčiais. Baigiantis rungtynėms Audrius Tolis ir Artūras Žilinskas vėl padidino persvarą, o paskutinę minutę palangiškiams įvartį pridėjo Marius Vasiliauskas ir pergalę 9:5 iškovojo „Topoliai“.