Pradžia » Naujausios » Sportas » Baigėsi 2023 m. Kretingos rajono badmintono pirmenybės
Sportas

Baigėsi 2023 m. Kretingos rajono badmintono pirmenybės

Baigėsi Kretingos rajono badmintono pirmenybės. Kultūros ir sporto skyrius kartu su badmintono klubu „Smešas“ suorganizavo pirmąsias badmintono pirmenybes, kurios truko du mėnesius.

Jose dalyvavo gimusieji 2008 m. ir vyresni badmintonininkai, kurie varžėsi moterų, vyrų ir mišrių dvejetų kategorijose. Pirmą kartą Kretingoje suorganizuotose pirmenybėse užsiregistravo dalyvauti 43 Kretingoje sportuojantys, dirbantys ar gyvenantys badmintonininkai iš jų 23 moterys ir 20 vyrų. Vyrų dvejetų kategorijoje varžėsi 7 poros, moterų dvejetų 10 porų, mišrių dvejetų 16 porų.

Pirmenybių finaliniame etape paaiškėjo, kas tapo nugalėtojais ir prizininkais.

Moterų dvejetų kategorijoje nugalėtojų vardus iškovojo Ramunė Petrošienė ir Gitana Krūminienė, II vietą pelnė Agnė Stankutė ir Erika Žiaušytė, III vietos laimėtojos – Aldona Kasparavičienė ir Kristina Freimanaitė.

Vyrų dvejetų nugalėtojais tapo Arnoldas Slušnys ir Tomas Šnepeta, II vietą užėmė Žilvinas Gelžinis ir Vaidas Mackevičius, III vietos prizininkų vardus iškovojo Kęstutis Krūminas ir Edmundas Petrošius.

Mišrių dvejetų kategorijoje, kurioje varžėsi daugiausia dalyvių, nugalėjo Erika Žiaušytė ir Matas Mackevičius, ant II vietos prizininkų pakylos užlipo R. Petrošienė ir A. Slušnys, ant III vietos – K. Krūminas ir A. Kasparavičienė.

Sportineapranga.lt – drabužiai visai šeimai – sportui ir laisvalaikiui!