Pradžia » Naujausios » Sportas » Žiubrio ir Mačionio tandemo traukiami kretingiškiai išrašė pirmąją nesėkmę „Vyčiui-VDU“
Sportas

Nuotr. J. Mockus

Į lemiamą šturmą pabaigoje pakilusi „Kretinga-Rivile“ (3-2) šventė iškovojo sunkią pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 91:87 (22:23, 21:25, 20:21, 28:18) išrašė pirmąjį pralaimėjimą Šakių „Vyčiui-VDU“ (3-1).

Po šios šakiškių ir kitame mače Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ patirtos nesėkmės, lygoje nebeliko pralaimėjimo skonio nepajautusių ekipų.

Įpusėjus lemiamam kėliniui šeimininkai buvo priekyje 80:75, tačiau Justas Žiubrys ir Gytis Mačionis įkvėpė žemaičius pergalingai atkarpai.

Šis tandemas pelnė paskutinius 13 iš 14 taškų kretingiškių taškų, o svečiai spurtavo 16:3 atkarpa (91:83). Per likusias 40 žaidimo sekundžių šakiškiams išsigelbėti nepavyko.

Kretingiškių gretose išsiskyrė naudingiausią mačą „7bet-NKL“ čempionate sužaidęs Mačionis, kurio sąskaitoje per 22 minutes buvo 15 taškų (5/6 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 24 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Žiubrys, per 21 minutę pelnęs 21 tašką (3/5 dvit., 5/8 trit.), atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą bei surinkęs 17 efektyvumo balų.

Praėjusios savaitės geriausiu žaidėju išrinktas „Vyčio-VDU“ puolėjas Augustinas Mikštas per 30 minučių pelnė 25 taškus (8/9 dvit., 2/7 trit., 3/3 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir sukaupė 28 naudingumo balus.

Šakiškiai šiame susitikime vertėsi be Gabrieliaus Čelkos ir Dastino Morkūno.

„Vytis-VDU“: Augustinas Mikštas 25 (8/9 dvit., 2/7 trit., 10 atk. kam., 4 kld., 28 naud.), Rokas Jocys 17 (4/10 trit.), Kajus Leliukas 12 (4/7 dvit.), Paulius Velutis 9 (2/4 trit.), Deividas Kumelis 8 (1/5 trit.).

„Kretinga“: Justas Žiubrys 21 (5/8 trit.), Tadas Budrys (6/6 dvit.) ir Gytis Mačionis (5/6 dvit., 5/6 baud., 8 atk. kam.) po 15, Edgaras Preibys 14 (7/8 baud., 5 atk. kam.), Mantvydas Staniulis 9 (4 kld.), Rytis Zabita 8 (4/7 dvit., 6 atk. kam.).