Pradžia » Naujausios » Sportas » Taškų lenktynėse – A. Šimonio sezono mačas ir „Ryto-2“ pergalė prieš kretingiškius
Sportas

Nuotr. T. Matijoška

Adas Šimonis surengė geriausią asmeninį sezono pasirodymą ir jo vedamas Vilniaus „Rytas-2“ (5-12) iškovojo penktąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse.

Vilniaus klubas išvykoje 103:97 (29:18, 29:28, 31:28, 14:23) taškų lenktynėse aplenkė „Kretingos-VR Servisas“ (6-10) komandą.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė A. Šimonis, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 27 taškai (4/7 dvit., 4/10 trit., 7/7 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 26 naudingumo balai.

Iki šiol jo geriausias sezono pasirodymas buvo 19 taškų į „Telšių“ krepšį.

Trečiajame kėlinyje „Rytas-2“ įgijo 20 taškų persvarą (70:50), tačiau svečiai iš Kretingos taip lengvai nepasidavė. Likus 5 minutėms iki mačo pabaigos Rytis Zabita dvitaškiu mažino svečių atsilikimą iki vienženklio (90:98).

Netrukus Modestas Jurkaitis ir Adas Šimonis apsimainė taikliais metimais, o Andreas Kalogiros pridėjo dvitaškį (103:92).

Tiksint paskutinėms 3 minutėms Raidas Nacius smeigė svarbų tritaškį (95:103), bet po to kretingiškiai prametė metimus ir svečiai iš Vilniaus triumfavo.

Kretingos komandai Maksimas Lutsenko per 33 minutes pelnė 24 taškus (3/10 dvit., 5/10 trit., 3/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

„Kretinga-VR Servisas“: Maksimas Lutsenko 24 (3/10 dvit., 5/10 trit., 4 rez. perd., 4 per. kam.), Martynas Mažeika 22 (6/13 dvit., 2/6 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Rytis Zabita (4/9 dvit., 8 atk. kam.) ir Valerijus Anisimovas (4/4 dvit.) po 12, Modestas Jurkaitis 10 (2/2 trit.), Mantvydas Žukauskas 9 (4 rez. perd.).

„Rytas-2“: Adas Šimonis 27 (4/7 dvit., 4/10 trit., 7/7 baud., 5 atk. kam., 26 naud.), Modestas Babraitis (6/9 dvit., 7 atk. kam.) ir Gediminas Alisas (6/10 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.) po 15, Bohdanas Bryniukas 14 (7/9 dvit., 6 atk. kam.), Lukas Valantinas (4/8 dvit.) ir Matas Narvilas (5/6 dvit.) po 11, Andreas Kalogiros 7 (9 atk. kam., 9 rez. perd., 2 blok.).