Pradžia » Naujausios » Sportas » Palangoje – rekordinis E. Jaškus ir pirmoji „Kuršių“ trenerio pergalė
Sportas

Palangoje – rekordinis E. Jaškus ir pirmoji „Kuršių“ trenerio pergalė

Reivytis Alfredas - ReAl moments nuotr.
Reivytis Alfredas – ReAl moments nuotr.

Palangos „Kuršiai“ (10-17) išgyveno dramą „7bet-NKL“ pirmenybėse.

Albertas Vilimas įsirašė pirmąją pergalę, o jo treniruojamas Palangos klubas namuose 85:79 (17:23, 30:17, 15:19, 23:20) po dramatiškos kovos paguldė „Kretingą-VR Servisas“ (10-17).

Nuo sausio vidurio vyr. trenerio postą perėmęs A. Vilimas iki šiol savo sąskaitoje turėjo dvi nesėkmes – prieš „Šilutę“ ir Mažeikių „M Basket“.

Asmeninius rekordus pagerino Ernestas Jaškus, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 32 taškai (5/8 dvit., 4/9 trit., 10/12 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 38 naudingumo balai.

32 taškai ir 38 naudingumo balai – aukščiausi 22-ejų kauniečio pasiekimai. Iki šiol „7bet-NKL“ jam pavyko pasižymėti su 27 taškais ir 29 naudingumo balais. Abu pasiekimai buvo užfiksuoti praėjusiame sezone.

Iki ilgosios pertraukos palangiškiai susikrovė trapią 7 taškų persvarą (47:70), tačiau Rytis Zabita trečiajame kėlinyje išlygino rezultatą (56:56).

Ketvirtojo kėlinio viduryje svečiai iš Palangos vėl atstatė turėtą pranašumą (74:67), bet likus kiek daugiau nei minutei rezultatą galėjęs išlyginti Maksymas Lutsenko pataikė tik vieną iš dviejų baudų (79:80).

Vėliau Martynas Mažeikas prametė abi baudas ir tritaškį, Arūnas Rimkus nepataikė dvitaškio, Raidas Nacius suklydo, o treneris Arimantas Mikaločius galiausiai užsidirbo techninę pražangą ir kretingiškiai turėjo pripažinti Palangos komandos pranašumą.

Kretingos komandai Martynas Mažeika per 32 minutes pelnė 25 taškus (6/7 dvit., 1/7 trit., 10/17 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

„Kretinga-VR Servisas“: Martynas Mažeika 25 (6/7 dvit., 1/7 trit., 10/17 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 27 naud.), Raidas Nacius 14 (3/10 dvit., 2/6 trit., 8 atk. kam., 6 kld.), Modestas Jurkaitis 11 (4/8 dvit., 1/5 trit., 5 atk. kam., 8 rez. perd.), Rytis Zabita (4/7 dvit., 11 atk. kam.) ir Maksymas Lutsenko (2/6 trit.) po 9.

„Kuršiai“: Ernestas Jaškus 32 (5/8 dvit., 4/9 trit., 10/12 baud., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 4 blok., 5 kld., 38 naud.), Zacaree Owensas 20 (6/14 dvit., 5/6 baud., 5 rez. perd., 4 per. kam., 5 kld.), Tadas Kararinas 15 (2/3 trit., 5 atk. kam.), Justinas Youngas 9 (4/4 dvit., 6 atk. kam., 4 blok.).