Pradžia » Naujausios » Sportas » M. Mažeikos pastangų nepakako: „Telšiai“ įveikė kretingiškius

M. Mažeikos pastangų nepakako: „Telšiai“ įveikė kretingiškius

Reivytis Alfredas - ReAl moments nuotr.
Reivytis Alfredas – ReAl moments nuotr.

„7bet-NKL“ pirmenybėse „Telšiai“ (12-2) apgynė namų tvirtovę.
Ryčio Vaišvilos treniruojamas „Telšių“ klubas namie 92:71 (28:19, 19:16, 21:19, 24:17) įveikė „Kretingą-VR Servisas“ (5-7).

Antrajame ketvirtyje kretingiškiai kirpo atsilikimą iki 4 taškų – 32:36, tačiau tuomet šeimininkai spurtavo 11:3 ir į ilgąją pertrauką išsinešė dviženklę persvarą (47:35).

Svečiai iš Kretingos trečiajame kėlinyje vėl priartėjo prie telšiškių (46:51), bet šeimininkai dar kartą rado būdą, kaip atitrūkti nuo varžovų (68:54).

Vis tik lemiamą ketvirtį „Telšiai“ pradėjo spurtu 10:0 ir įgijo rekordinį 24 taškų pranašumą (78:54), kuri Kretingos komandai liko neįkandama.

Telšių komandai Laurynas Kaveckis per 26 minutes pelnė 20 taškų (4/6 dvit., 3/4 trit., 3/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

Kretingos ekipos gretose išsiskyrė Martynas Mažeika, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 21 taškas (4/7 dvit., 2/4 trit., 7/7 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas bei 22 naudingumo balai.

„Telšiai“: Laurynas Kaveckis 20 (4/6 dvit., 3/4 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 29 naud.), Ovidijus Kaminskis 17 (8/12 dvit., 7 atk. kam.), Deividas Rasys 11 (6/7 baud., 5 atk. kam.), Mindaugas Norkus 9 (3/8 dvit.), Laurynas Mikalauskas 7.

„Kretinga-VR Servisas“: Martynas Mažeika 21 (4/7 dvit., 2/4 trit., 7/7 baud., 3 per. kam., 5 kld.), Edgaras Danys 14 (7/9 baud.), Valerijus Anisimovas 9, Raidas Nacius 8, Modestas Jurkaitis (5 rez. perd., 4 kld.) ir Rytis Zabita (5 atk. kam.) po 7.