Pradžia » Naujausios » Sportas » Baigėsi Kretingos rajono mažosios taurės krepšinio varžybos
Sportas

Baigėsi Kretingos rajono mažosios taurės krepšinio varžybos

Baigėsi Kretingos rajono mažosios taurės krepšinio varžybos, dėl nugalėtojų vardų kaip ir II-oje lygoje susitiko SK ,,Kūlupėnai“ ir ,,Virusas“ ir šį kartą kūlupėniškiams pavyko pasiekti revanšą. Šiose rungtynėse tiek po I-ojo, tiek po II-ojo kėlinio švieslentėje degė lygus rezultatas, o Kūlupėnų komanda į priekį išsiveržė po didžiosios pertraukos. III kėlinį jiems pavyko laimėti 12 taškų skirtumu, IV-ajame kėlinyje ,,Virusas“ dar bandė kovoti, bet pergalę 85:76 šį kartą šventė varžovai. Nugalėtojams Šarūnas Stalmokas surinko 25 taškus, Rokas Norkus pelnė 24 taškus. ,,Viruso“ komandoje rezultatyviausias buvo 19 taškų pelnęs komandos kapitonas Remigijus Turskis, Andrius Auryla pelnė 16 taškų.

Rungtynėse dėl bronzos medalių SK ,,Darba“ 69:58 klampiose rungtynėse nugalėjo ,,WestTransit“ ir iškovojo bronzos medalius. Dviženklį pranašumą darbėniškiai pasiekė jau I-ajame kėlinyje ir išlaikė jį visų rungtynių metu. Nugalėtojams Evaldas Paulauskas pelnė 13 taškų, Andrius Litvinas ir Laimonas Serapinas pelnė po – 12 taškų. ,,West Transit“ komandoje Audrius Macevičius surinko 24, Paulius Adomaitis – 13 taškų.

Taip pat įvyko ir rungtynės dėl Mažosios taurės paguodos taurės, jose pergalę 85:72 šventė ,,SM-2007“ komanda treniruojama A. Mikaločiaus, nugalėjusi ,,FlexBlow“. Šiose rungtynėse jaunieji SM auklėtiniai laimėjo tris iš keturių ketvirčių ir užtikrintai įveikė varžovus. Naudingiausiu finalo žaidėju pripažintas Tautvydas Rudys SM komandai pelnęs 28 taškus, Deivydas Kazlauskas surinko 17 taškų. Pralaimėjusių komandoje Marius Lukšas pelnė 19, Juozas Paulauskas 17 taškų.