Įkeliama Renginiai

« Visi Renginiai

  • Šis renginys praėjo.

Vidos Savickienės tapybos darbų paroda „Mintys“

2 gegužės |8:00 - 19 gegužės |17:00 EEST

Gegužės 2–20 dienomis Kretingos bibliotekos Parodų erdvėje veiks Vidos Savickienės tapybos darbų paroda „Mintys“. Savo darbus kretingiškiams menininkė bibliotekoje pristato jau antrąjį kartą.

„Užaugau gražiame Žemaitijos mieste – Kretingoje. 1985 m. baigiau Kretingos I-ąją vidurinę mokyklą (dabar – Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija). Palikau savo gimtąjį kraštą studijų tikslais. Didžiąją gyvenimo dalį pragyvenau Panevėžyje. Mano darbinė veikla visada yra susijusi su kūryba. Spalvos mane supa visą gyvenimą. Noras pažinti ir labiau išreikšti save per spalvas, paskatino daugiau laiko skirti tapybai, kuri suteikia nepakartojamo džiaugsmo ir atsipalaidavimo. Spalvomis išreiškiu tuo metu esamą nuotaiką bei jausmus. Man tai tarsi art-terapija. Daugelį metų meno paslapčių sėmiausi panevėžiečio dailininko Girmanto Rudoko dailės studijoje ir dalyvavau rengiamose grupinėse parodose.

Esu surengusi aštuonias personalines tapybos parodas. Pirmoji paroda įvyko 2014 m. Panevėžio kultūros centre.

Visada svajojau sugrįžti į gimtąjį kraštą – Žemaitiją. Nuo 2019 m. gyvenu Palangoje. Ši mano paroda yra ketvirta Žemaitijos krašte, tikiuosi surengti ir daugiau parodų supažindinant Jus su savo kūryba, kurią galima išvysti ir internetinėje svetainėje www.vidosmenai.lt.“ – Vida Savickienė

Facebook komentarai
Dalintis:

Detalės

Pradžia:
2 gegužės |8:00 EEST
Pabaiga:
19 gegužės |17:00 EEST
Renginio kategorija:

Vieta

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka
J. K. Chodkevičiaus g. 1B
Kretinga, 97130 Lietuva
+ Google Map
View Vieta Website