Įkeliama Renginiai

« Visi Renginiai

  • Šis renginys praėjo.

Sieksime Lietuvos rekordo! Didžiausia kalėdinių vainikų kompozicija

2022 11 27 |14:00 - 16:00 EET

Tikrai taip! ? Lapkričio 27 d. 14.00 val. Kretingos bibliotekoje organizuojamas išskirtinis renginys – Lietuvos rekordo siekimas, kai vienu metu, vienoje vietoje, iš gausybės ką tik sukurtų kalėdinių vainikų bus suformuota milžiniška kalėdinių vainikų kompozicija, kurią Lietuvos rekordų akademija ir nepriklausomi stebėtojai įamžins ir pateiks rekordų vertinimo patikrai!
Mes tikrai tikime, kad Kretingos rajono gyventojai, organizacijų atstovai, mokyklų bendruomenės, knygų mylėtojai iš visos Lietuvos lapkričio 27 d. susitelks, atvyks į Kretingos biblioteką ir taps didžiausios kalėdinės vainikų kompozicijos rekordo dalimi! ?
Norite dalyvauti? Kaip tai vyks?
?‍? Pirmiausiai jūs turite užsiregistruoti čia: VIETŲ NEBĖRA.
?‍? Kai gausite patvirtinimą, jūs būsite įtrauktas į dalyvių sąrašą, – ruoškitės atvykti į biblioteką pinti kalėdinio vainiko ir siekti rekordo!
?‍? Lapkričio 27 d. atvykus į biblioteka jums bus suteiktos priemonės kalėdinio vainiko kūrimui (vainiko karkasas, karšti klijai, šakelės, papuošimai). Jei norite unikalaus bei jūsų stilių atitinkančio vainiko, – raginame atsinešti savo dekoro detalių!
?‍? Startas 14 val. Kalėdinius vainikus kursime dvi valandas, iki 16 val. Sukurti kalėdinį vainiką jums padės profesionali floristė.
?‍? Kompozicijos kūrimas 16–17 val. Iš jūsų vainikų bus sukurta vientisa kalėdinė kompozicija. Kompozicija fiksuojama, nuotraukos ir vaizdo medžiaga bus siunčiama vertinimui.
?‍? Kalėdiniai vainikai keliaus į jūsų namus! Po kompozicijos įamžinimo savo sukurtą vainiką galėsite pasiimti į savo namus – jis simbolizuos prieškalėdinį keturių advento savaičių pradžios laikotarpį.
Jungiamės? ? Susitinkame Kretingos bibliotekoje jau lapkričio 27 d. 14 val.!
Renginio partneriai:
Valstybinių miškų urėdija
UAB „Raguvilė“
Facebook komentarai
Dalintis:

Detalės

Data:
2022 11 27
Laikas:
14:00 - 16:00 EET
Renginio kategorija:

Vieta

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka
J. K. Chodkevičiaus g. 1B
Kretinga, 97130 Lietuva
+ Google Map
View Vieta Website