Įkeliama Renginiai

« Visi Renginiai

  • Šis renginys praėjo.

„Poezijos pavasaris“: skirta poetės Bronės Liniauskienės 100-osioms gimimo metinėms

19 gegužės |17:00 - 18:30 EEST

Tarptautinio poezijos festivalio „Poezijos pavasaris 2023“ renginys Kretingoje, skirtas poetės, Kretingos rajono Garbės pilietės Bronės Liniauskienės 100-osioms gimimo metinėms.

Lietuvos rašytojų sąjungos ir Rašytojų klubo organizuojamas kasmetinis Tarptautinis poezijos festivalis „Poezijos pavasaris 2023“ šiemet vyks gegužės 14–28 dienomis ir kviečia net į 132 renginius visoje Lietuvoje, ir taip pat Lenkijoje, Šveicarijoje, JAV, Vengrijoje, o virtualūs tiltai suteiks galimybę susitikti su poetais, gyvenančiais Jungtinėse Amerikos Valstijose, Danijoje, Meksikoje, Vokietijoje. Jau penkiasdešimt devintąjį kartą vyksiančio tarptautinio poezijos festivalio vienas renginių poezijos gerbėjus kviečia susiburti ir Kretingoje, ir jis šiemet dedikuojamas poetės, Kretingos rajono Garbės pilietės Bronės Liniauskienės 100-osioms gimimo metinėms.

Minint poetės gimimo sukaktį jos kūryba Kretingos bibliotekoje suskambės kitų kūrėjų balsais. Šventėje dalyvaus Dalia Tamošauskaitė-Zabitienė, Augenijus Zabitis, Danielius Milašauskas, Gerda Jankevičiūtė, Jurgis Raudys, Nijolė Kliukaitė-Kepenienė.

Facebook komentarai
Dalintis:

Detalės

Data:
19 gegužės
Laikas:
17:00 - 18:30 EEST
Renginio kategorija:

Vieta

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka
J. K. Chodkevičiaus g. 1B
Kretinga, 97130 Lietuva
+ Google Map
View Vieta Website