Įkeliama Renginiai

« Visi Renginiai

  • Šis renginys praėjo.

Menininkės Vilijos Razmaitės tapybos darbų parodos atidarymas ir susitikimas su autore

3 balandžio |8:00 - 28 balandžio |17:00 EEST

Balandžio 5 d. 16.30–18.00 val. bibliotekos Parodų erdvėje (II a.) kviečiame susitikti su menininke Vilija Razmaite, kuri pristatys savo tapybos darbų parodą.

Vilijos Razmaitės tapybos darbų paroda bibliotekoje veikia nuo balandžio 3 d., ir kretingiškiai bei miesto svečiai ją bibliotekoje galės apžiūrėti iki balandžio 28 d.

Vilija Razmaitė

„Kai jausmai nebetelpa many – jie nugula drobėse“.

Vilija Razmaitė gimė 1969 m. Lietuvoje. Kūrybinėje veikloje ji aktyviai dalyvauja nuo 1992 m. Baigė Dailės ir tapybos studijas Šiaulių pedagoginiame universitete. Nuo 2008 m. veda ir dailės terapijos užsiėmimus.

Prieš šešerius metus gyveno Skandinavijoje. Ten taip pat kūrė, organizavo meninius renginius, vedė dailės ir dailės terapijos užsiėmimus, rengė parodas. Šiuo metu Vilija grįžusi į gimtąją Pamario žemę.

Vilija Razmaitė menais domėjosi nuo mažens. Įkvėpimo semiasi gamtoje, kelionėse, filosofijos ir psichologijos analizėje. Jos tapybos stilius ekspresyvus, drąsus ir laisvas, leidžiantis žiūrovams sukurti savo interpretaciją. Kūryboje dominuoja gamta.

Menininkė sukūrė daugiau nei 300 paveikslų, keletą freskų, sienų mozaikų ir sceninių dekoracijų. Didžioji dalis meno kūrinių yra privačiose kolekcijose, muziejuose, viešbučiuose, biuruose ir kitose vietose visame pasaulyje: JAV, Lietuvoje, Švedijoje, Vokietijoje, Olandijoje, JK, Airijoje ir kt.

1992–2020 m. surengė šešias autorines parodas Lietuvoje ir Švedijoje, savo darbus eksponavo 12-oje kolektyvinių parodų.

Daugiau skaitykite: http://vilijarazmaite.lt/

Facebook komentarai
Dalintis:

Detalės

Pradžia:
3 balandžio |8:00 EEST
Pabaiga:
28 balandžio |17:00 EEST
Renginio kategorija:

Vieta

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka
J. K. Chodkevičiaus g. 1B
Kretinga, 97130 Lietuva
+ Google Map
View Vieta Website